Sākums > Jaunumi

LĀPA ielūdz prof. Salmanu Akhtaru uz Rīgu!

 

2024. gada 12.-13. aprīlī viesnīcā "AC Hotel by Marriott Riga" klātienē un tiešsaistē, Dzirnavu ielā 33 Rīgā.

Konferences tēma Pieci terapeitskā rāmja izaicinājumi: Robežas, nauda, apgrūtinājumi klausīties, apdraudoši satricinājumi un pašnāvības draudi.

Kopoto rakstu "Selected Papers of SALMAN AKHTAR" atklāšanas svētki Austrumeiropā.

 

Konferences programma un reģistrācija šeit.

 

SALMAN AKHTAR ir psihiatrijas profesors, praktizējošs psihoanalītiķis, kurš apmāca jaunos speciālistus un vada supervīzijas, kā arī ir rakstnieks un dzejnieks. Viņš ir starptautiski atpazīstams lektors un augsti novērtēts pasniedzējs.


SALMAN AKHTAR ir veltījis vairākus desmitus savas dzīves gadu, izglītojot jaunos ārstus kā psihiatrijas un cilvēku uzvedības profesors Džefersona Medicīnas koledžā Filadelfijā, kā arī apmācot psihoanalītiķus Filadelfijas Psihoanalītiskajā centrā. Viņš ir uzrunājis klausītājus Hārvardas, Jēlas, Brauna, Emorija un citās lielākajās universitātēs, kā arī Apvienoto Nāciju Organizācijā.


SALMAN AKHTAR ir publicējis vairāk nekā simts grāmatu, vairākus simtus rakstu un bijis redaktors vai līdzredaktors vairākiem psihiatrijas un psihoanalīzes sējumiem.

Starp viņa publikācijām ir mināmas šādas psihoterapijas jomā plaši pazīstamas grāmatas – “Broken Structures”, “Quest for Answers”, “Inner Torment”, “Immigration and Identity”, “New Clinical Realms”, “Objects of Our Desire”, “Regarding Others”, “Turning Points in Dynamic Psychotherapy”, “The Damaged Core”, “Comprehensive Dictionary of Psychoanalysis”, “Immigration and Acculturation”, “Matters of Life and Death”, “Psychoanalytic Listening, Sources of Suffering" un citas. Viņš ir darbojies Starptautiskās psihoanalīzes žurnāla un Amerikas psihoanalītiskās asociācijas žurnāla redakciju padomēs.


Viņš ir saņēmis vairākus apbalvojumus psihoanalīzes jomā, tostarp ļoti prestižo Sigourney balvu par izcilu ieguldījumu psihoanalīzē.


SALMAN AKHTAR ir izdevis arī vairākus izsmalcinātus un garīgus dzejas krājumus angļu un urdu valodā – “Symptoms of Belonging”, “After Landing”, “Freshness of the Child”, “Blood and Ink” un citus.

 

Līdztekus galvenajai konferences programmai būs iespēja baudīt dzejas lasījumus un piedalīties profesora Salmana Akhtara nesen iznākušo 10 grāmatu sējumu - "Selected Papers of SALMAN AKHTAR" - atklāšanas svētkos Rīgā.